13

Zombiler gerçekmi? EVET!

zombieler gerçek miNe zamandır zombiler gerçek derim de kimse inanmaz! Zühre, bu konuda bir yazı yazmış. Voodoo ayinleri ile Haiti’li Zulu kabilesi, yıllardır bu gizli “tozu” kullanıyor. Aslında, ben bunu Burundanga ile aynı şey sanıyordum; ancak Zühre’nin yazısından sonra kısa bir araştırma yaptım ve Burundanga’nın bitkisel kökenli olduğunu öğrendim.

Burundanga, Boracchio isimli bir ağaçtan elde ediliyor ve daha ziyade Brezilya’da yaygın. Buna rağmen, son yıllarda Burundanga, ABD’nin de başına bela olmuş durumda. Yasaklanan Rohypnol ile aynı etkiyi yapan Burundanga, kurbanın istenilen herşeyi yapmasını, ama hatırlamamasını sağlıyor. Doğal olarak, başta tecavüz ve soygun olmak üzere, çok sayıda suçtan da sorumlu olduğunu tahmin edebilirsiniz.

Barış Atasoy

13 Comments

  1. yaw hiç inandırıcı deil çok yapmacık bana bi kağıt werseler zombiler hakkında yalan söyle dseler ben de aynen bunları yazardım walla

  2. bence bu çok saçma ve inandırıcı deil.o zaman her yere yayılır dı ve herkes zombi olurdu saçma

  3. ayy üf geçin bunları abicim yaa biz kendi işlerimize bakalım ne uğraşcaz böle saçma sapan işlerle bee!.. Yk zombiymiş de yok zehirmiş de bu ne yaa üff!..

  4. ben bir keresinde 28 hafta sonrayı izlemiştim adam zombie olunca karısın gözleri elleriyle bastırıp kan fışkırttı.iğrençti .zombieler gerçek olur mu olmaz orasını biz değil kahinatın efendisi yüce yaradan rabbimiz ALLAH bilir.

  5. bencede çok sçamaymış bunlara bebek bile inanmaz yani bizede zombiler hakkında gerçek yazın size para vercez deseler bizdse yazardık yani bence çok ama çokkkkkkkkkkkkkk saçma:)

  6. Ya SAçmalıga Bak sen 😀 Hahaha zombiymiş te vampirmişte işte ölü dirilmişte blmemneymıs arkadaslar filim uydurması saçmalık olan zombi davasına inanmayın ya olabilirmi öyle birşey olsa dahi haberimiz olmazmıydı bugune kadar ama karıştırmayım o arkadasın anlattıgı bir madde canlı bir cisim üzerinde belkide istenen etkiyi yapablıyordur beyni kapat vicuda emin ver kimbilir inandım demiyor ihtimal.

  7. Bu yorumları yazanlar burundanga etkisi altında olmalı. Yada gerizekalılar.

  8. ya aslında zormbi demeyelimde bu insanın kafasını güzel yapan bişi yani her istediğini yaptıra biliyormuşsun bizraz araştırdım yani zorbiyi lafın gelişi söylemiş arkadaş

  9. bakın zombiler gerçektenn gerçekk geçmişte 1937 li yıllarda zombiler vardı bilim adamları bi sıvı sayesinde yok ettiler ilerki zamanlardada olacak birşey her an herşey olabilirr insanlık yok olabilirr bilim adamları kanıtladı bunuu bu bi gerçekk köpeği bile zombiye çevirmiş abd li bilim adamları buna yemin edebilirim :)

  10. arkadaslar benim icimde büyük bir korku var amerika internetten okuduklarıma göre bu zombilerin felan deneylerini yapıyorlarmıs ben gercek olabilir diye düsünüyorum amerika yapar amerikadan herseyi beklerim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir